Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszenek az ilyesmi lányok?

Tetszenek az ilyesmi lányok?

Figyelt kérdés

Én egy magas(170 cm) sokak szerint "vékony" testalkatú, de egy kis felesleggel rendelkező lány vagyok.:) Hosszú,egyenes barna a hajam és zöldesbarna a szemem.:) Szemüveget hordok.

Ha az alakomról kéne írni akkor: hosszú lábak,kicsi pocak,vékony derék,kicsit teltebb csípő. Öltözködési stílusom laza. Belső tulajdonságaim(a barátaimtól idézek): jó fej,aranyos,mosolygós,"vigyori":D és okosnak is tartanak. De sokan az osztályban strébernek is hívnak mert hogy jó jegyeim vannak, pedig nem állandóan ülök a könyvek előtt de azért szoktam tanulni:)

Hát akkor ennyit írnék magamról.:)

Várom a válaszokat!


2011. dec. 7. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
tökéletes :D
2011. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne tetszenének,még csak az "ilyesmi" lányok tetszenek igazán:)
2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:
100%

ennek a kérdésnek semmi értelme

kb.olyan mintha

szerintetek szép vagyok?

méretem 90,60,90 gyönyörűek a szemeim,a pasik verekednek értem a ház előtt a kapuban nap mint nap,IQ 150,tavaly a világ legjobb nővé é avattak,jó fej vagyok,vicces,bulizni szeretek,mindig mosolygok stb.stb.


felsorolsz egy rakás jó tulajdonságot amit te is tudsz hogy jók és megkérdezed a nyilvánvalót.

írj rossz tulajdonságos is vagy rakja fel képet is mert így nincs értelme a kérdésnek,a leírtak alapján maga a tökély vagy de aztán kitudja mi a valóság

2011. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ennek örülök:)

Pedig az osztályban a fiúk sokat szekáltak,hogy dagi vagyok. Aztán közbe másoktól meg megkaptam,hogy milyen jó az alakom meg milyen vékony vagyok.:)

De igazából nekem sincs problémám magammal, csak a hasammal mert azon van egy kis felesleg:)


Ja, és kort írjatok légyszi!:)

2011. dec. 7. 20:26
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló egyáltalán nem érzem magam tökélynek.

Rossz tulajdonság: önbizalomhiány,néha hisztizek,hamar leszek ideges és tudok bunkó is lenni ha kihozzák belőlem.


Képek:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 7. 20:48
 6/9 dirtboy ***** válasza:

nem vagy dagi az biztos,aranyosnak tűnsz

mivel nem vagyok pedofil ezért mást nem nagyon tudok mondani rólad vagy kinézetedről


mivel írtad hogy kor is írjunk ezért

22/F

2011. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz :)Sőt... Jól nézel ki.


18/F

2011. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem se vagy dagadt, az arcod is szép :)

19/f

2011. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. dec. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!