Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember aki igazán és felhőtlenül boldog?

Figyelt kérdés
hosszú távon persze
2011. dec. 7. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
képtelenség
2011. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

Csak ha őrült.

2011. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van. Pár hindu szerzetes, akik csak meditálnak egész nap.

És a megvilágosodást keresik. Az anyagias, profitorientált fogyasztói társadalomban nem találsz felhőtlenül boldog embert. Esetleg talán a Bill Gates.

2011. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stella90 ***** válasza:
nem hiszem...de egyébként mit jelent a boldogság??? az hogy van egy diplomád szép autód szép házad meg olyan dolgok, amik a reklámokban vannak??? mindenki azt próbálja elérni, hogy ha már másnak van, legyen nekem is...mindenki azt hiszi, hogy a boldogságot ezek a sablonos szarságok okozzák...hát én állítom, hogy többet voltam és vagyok boldog ezek nélkül, mint más ezekkel...egyébként meg az emberek neme boldogok, mert már fogalmuk sincs róla, hogy az igazi boldogság honnan fakad...
2011. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát elég sajnos hogy így állunk...és igazatok van
2011. dec. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!