Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen suliba menjek?

Milyen suliba menjek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 9.-es, tavaly is az voltam, de arról nincs bizonyítványom, félévim sem lesz (de azt meg lehet oldani, hogy a 2. félévben vizsgázhassak abból is)... A 8 általánosom megvan, bár nem a legjobb eredménnyel. Most félévkor be akarok valahova iratkozni (tudom, hogy nem lesz könnyű), de halvány lila segédfogalmam sincs, hogy mi akarok lenni, viszont gimnáziumba esélytelen, hogy bekerülhetnék, tehát csak valami szakközép jöhet szóba. Milyen szakkal lehet a legtöbb lehetőségem később? Valami, ami nem annyira specifikus, vagy nem is tudom. Esetleg Budapesten tudtok ilyen sulikat? Vagy legalább valami szakirányt, amin elindulhatok? Nem akarok csúcssulit (előbb-utóbb úgyis belelógna a kezem...), de azért valami aránylag normálisat, ami nem annyira Józsefváros-színvonal (itt főleg a tanulógárdára gondolok). Valami humános suli kellene, mert idegen nyelvekből jó vagyok, viszont matekból nagyon nem (diszkalkulia). Tandíj kizáró ok sajnos. Valami tippetek van? :S
2011. dec. 6. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!