3 kedves tárgy?

Figyelt kérdés

Van pszichológia órám, és be kell vinni gyakorlatra három kedves tárgyat, amiről majd kell beszélni...

Nekem ilyen nincs, egyetlen amire gondoltam, az amit a barátnőmtől kaptam anno, de az már egyáltalán nem kedves..Ötleteket lécci, mert nem tudok semmit sem vinni.


2011. dec. 5. 21:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát ez az, semmi ilyesmim nincs, most bevigyek egy bögrét? xD


Eléggé unalmas vagyok ilyen szempontból, úgyhogy írjatok be mindent, ami eszetekbe jut, hátha valami jó lesz...:D

2011. dec. 5. 22:15
 12/14 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy mindegyiket egy ember írta:D


Akkor írok is bővebben:

1. nem alszom plüssállattal

2. bögrét nem fogok vinni xD

3. ilyen szempontból szeretem a rendet, úgyhogy mindent kidobok, előbb-utóbb megválok a dolgoktól

4. virág: gagyi, meg nincs is történet hozzá

5. ruhadarab jó lenne, de most nincs barátnőm:D

6. nem játszom hangszereken

7. könyvön még elgondolkodom


Jöhetnek még amúgy, köszi az eddigieket:D

2011. dec. 5. 22:19
 13/14 anonim válasza:
"Nekem csak egy ilyen tárgy van, de ez a legkedvesebb, mindenhová magammal viszem, szeretem, vigyázok rá, vele alszok, vele kelek, őrzi a titkaimat, figyelmeztet ha kell, mindent el tudok vele intézni, vele tartom a kapcsolatot a bárátaimmal. Semmi pénzé nem válnék meg tőle! Ez az én telefonom!!! " :))
2011. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen írtam egy tucat választ... :) Egyesével jutottak eszembe, na. :)


Hát akkor vigyél könyvet.


Továbbá tovább gondoltam a problémádat. Ha nincs felesleges kacatod, akkor mindenképp csak valami használati tárgy kell, mert olyanod csak van. És fűzül hozzá akárhogy is sztorit. Engedd el a fantáziád, vagy mégis túrj az emlékzetedben. Olyan nincs, hogy semmi kedves emléked sem volt... :)


-Kulcs, mint tárgy?

Biztosan van kulcsod, hogy bemehess otthonra. Kedves, mert mindennap "segít", hogy bejuss otthonra és alhass egy nagyot! Esetleg nem vesztetted el valaha, és találta meg a haverod, ezzel kedves emléket alkotva?


-Kilincs...

Vedd le a kilincset és vidd be! Sztoriötlet: Egyszer beleakadt a ruhát, és kiborítottad miatta a kezedben lévő málnaszörpöt... De aztán kibékültetek, azóta nem csinál ilyet. :)


-Zuhanyrózsa...

Sztori: mindig adja a kellemes meleg vizet, és az olyan jó.... Ha lány volnál, egyéb előnyeit is elmesélhetnéd! :D


-Pendrive..

Az is lehet kedves valamiért, valami rajta lévő dologért pl.


-Csörgő óra...

Mert nem hagy elkésni.


-Villanykörte...

Látni enged sötétben is...


Mondjak még?

2011. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!