Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a srácról?

Mit gondoltok erről a srácról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qQcNfFJxIOs


Jót nevetnél ha látnád vagy mit váltana ki belőled? Mo-n miért nem nyitottabbak az emberek?


2011. dec. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Belőlem hányingert váltott/váltana ki.

Ha túl közel jönne, még lehet orrba is vágnám...

2011. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én eléggé nyitott vagyok az ilyen dolgokra...szerintem kérnék egy közös képet tőle:-D Mekkora állat az ilyen...forma!:D


20n

2011. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Az első gondolatom az volt, hogy miért nem löki be senki a metró elé?!


Nyitott vagyok az új dolgokra és sok mindent képes vagyok tolerálni, de ez még nálam is kicsapná a biztosítékot.


Amúgy az emberek többsége pont úgy meglepődik, mint mi. Akikkel pedig együtt szerepel, azok pedig szerintem beavatott arcok...

2011. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát azért azt kizártnak tartom, hogy beavatottak lennének pont new york-ba ahol 19 millióan élnek. Én azt gondolom ott valahogy sokkal nyitottabbak az emberek a hülyülésre/humorra.
2011. dec. 3. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Neki mondjuk joga van csinálni, törvényt nem sért, nekem azt gondolni róla, amit akarok.. Megtettem..
2011. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hát azért azt kizártnak tartom, hogy beavatottak lennének pont new york-ba ahol 19 millióan élnek. Én azt gondolom ott valahogy sokkal nyitottabbak az emberek a hülyülésre/humorra."


Összevágott videó, 19 millió emberből azért könnyen található olyan ember, aki kapható egy kis ökörködésre néhány másodperc hírnévért (majdnem 4 millióan látták a videót). Főleg az USA-ban...

2011. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Nem kell mindig komolyan venni magunkat.
2011. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én azt gondolom ott valahogy sokkal nyitottabbak az emberek a hülyülésre/humorra."


Kedves kérdező!


Nálam aztán kevesen nyitottabbak a hülyülésre, vagy a humorra, de ebben bizony semmi vicces, ill. humoros nincs...

2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem vicces, ez nyomorult.

Most szerinted mit szólna egy kisgyerek, ha meglátna egy ilyen fogyatékos palit, aki nőnek öltözve lóbálja a farkát? Undorító... Én még félnék is tőle, hogy valami elmebeteg, és nem mennék hozzá közel. Simán lehetne egy bedrogozott/részeg ember is, aki veszélyes.

És ebben mi a vicc? Én nyitott vagyok, tényleg, a vicces/szórakoztató dolgokra. De ez nem az.

Azok a videói, amikben Chatrouletten táncikál (Pl. Call me Maybe), azok egész jók, mivel ott nem idegeneket "ijesztget", hanem olyan embereket, akik benne vannak ebben, és tudják, hogy bajuk úgy sem lehet.


Mindegy, a lényeg, hogy én betegnek tartanám és nem mernék a közelébe menni.

Komolyan számodra ez a vicces? Mert akkor nem volt még alkalmad igazi szórakozásban. Ez ökörködés, semmi értelme sincsen.


Magyarországon is van egy hasonló, de ez sokkal visszafogottabb volt, ez azért tőrhetőbb:

http://www.youtube.com/watch?v=7PobsGDwBms&feature=plcp

14/l

2012. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!