Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az értelme Lady Gaga Marry...

Mi az értelme Lady Gaga Marry The Nigth című klipjének?

Figyelt kérdés
Megnéztem, rászántam 13 percet, és egyszerűen nem jöttem rá miről szól.. Ha valaki tudja írja már le kérem :D
2011. dec. 2. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Húú röviden tömören arról szol hogy lett stefanibol az átlagos lányból Gaga a különc és extravagáns énekesnő.


Tudok gagárol mindent és nekem ez esett le hogy ezt akarja bemutatni a klipp.

2011. dec. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2 értelmezése van.

1 Hogy hogy lett a Stefaniból Lady Gaga. A kezdeti visszautasítások, drogfüggőség, szpichológia gondok. De aztán sikerül neki és szabad lesz azt csinál amit csak "akar".

2 ne adjuk fel soha az álmainkat mert még a legsötéttebb órában is van remény Csak hinni kell.

2012. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Ez hülyeség amit írtatok! Mert utána olvastam és én kiolvastam lady gaga könyveit és egy lányról szól aki balettáncos és tökéletes akar lenni! De begurul és bolond lesz!

2012. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!