Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 évesen hol tetováltathatnék...

15 évesen hol tetováltathatnék szülő jelenléte nélkül (Budapesten)?

Figyelt kérdés
Azok a válaszok NEM érdekelnek akik azt gondolják fiatal vagyok vagy, hogy a tetkó hülyeség. Egyépként szüleim belegyeznek csak nem akarnak aszisztálni a tetováláshoz, szóval nyilatkozatot szivesen kitöltik csak ott ne kelljen lenniük.
2011. dec. 2. 16:49
 1/10 Stella90 ***** válasza:
44%
khmm egyéBként és aSSZisztálni...és hiába nem érdekelnek az olyan válaszok, akkor is számításba kell venned...jól gondol át, hogy életed hátralévő részében (a gyerekeid előtt és a munkahelyeden) is rajtad lesz...engem jópár helyre nem vettek föl melózni a tetkóim miatt...nem bántam meg őket, de azt javaslom, hogy ilyen emós vagy hasonló gyerekes dolgot ne varrass magadra...én csak azt mondom, ha már mindenáron szeretnél tetkót, nagyon alaposan gondold meg, mit és hova...aztán szép legyen :)
2011. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
épeszű tetováló nem fog a szüleid nélkül kivarrni, nem kell végigvárniuk, de valamelyikük nem ártana, ha személyesen írná alá a nyilatkozatot a szalonban...nyilatkozatot hamisít a tinik 90%-a
2011. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Stella90 Lenne jelentése!!! Egy csillagot szeretnék, ami öt ágú és azt jelképezné, hogy egyszer még nagy star leszek, ugyanis médiaiskolába járok és reménykedem abban, hogy műsorvezetőként befutok. Nem egy semmit jelentő hülyeséget szeretnék. Szerintem diszkrét tetoválás.


Arról nem tehetek, hogy hamisítanak...

2011. dec. 2. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
B@szki, már megijedtem hogy stella90-et akarsz magadra tetováltatni.
2011. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stella90 ***** válasza:
megható lenne :) majd küldök magamról képet :D:D:D egyébként a csillagról annyit, hogy már mindenkinek van...kinekt ezét, kinekt azért... én nem javaslom...tudod, hány ember akar sztár lenni??? ha mindenki ez alapján tetováltatna magára csillagot, már mindenki tele lenne velük..egy gyerekkori álom miatt tetkót... :S
2011. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Stella90 ***** válasza:
hopsz *kinek ezért, kinek azért... t nem kell...reflex volt
2011. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel a véleményed, ha én ezt szeretném akkor ezt varratom magamra, ráadásul én elérhetem amit szeretnék, hiszen már több tv-ben is voltam. Amúgy meg mi közöd van neked ahoz, hogy mit miért csinálok? Rohadtul nem a kérdésre válaszoltál, szóval köszi a semmit és többet nem kérek belőle!!!
2011. dec. 7. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyan helyről,ahol szülő jelenléte nélkül lehetne varratni... de szerintem ha oda megy a szülő megmutatja magát és kimegy ameddig csinálják a tetoválást nincs probléma...


Amúgy... én is média iskolába járok és nem mondom,hogy nagy sztár leszek,mert k*rvára elbíznám magam(hiába mondják sokan,hogy "jó vagyok a filmes cuccban") és rohadt nagyot koppannék. Pláne,hogyha ott lenne az kis jel rajtam,ami arra emlékeztetne,hogy nem sikerült elérnem,amit akartam... Szerintem,hogyha hasonlót akarsz varratni,akkor azt azért tedd,mert elértél valamit (,ne azért,amit talán elfogsz. Persze... engem se kérdeztél erről és nem kioktatni akarlak... Én azért akarok tetoválást (3 darab 1 cm-es csillagot az alsó karomra) mert emlékeztetne arra az emberre aki felnevelt s nemrég elhunyt, és a másik a fotókiállításomat,hogy akármennyire is szar volt az otthoni helyzet sikerült valamit alkotnom és a harmadik pedig,hogy ne bízzam el magam. Nos... ennyi.

2011. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál és, hogy válaszodat normális hangnemben írtad. Én azért bizakodom mert sikeres vagyok és remélem, hogy sok mindent elérek még és ez a tetovállás a célom elérésére ösztönözne.
2011. dec. 22. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, elvileg... elvileg sehol. Mivel törvény szerint 18 éven aluliakra nem szabad tetoválást csinálni.


Na most én 16 voltam, amikor csinálták. Anyukám belegyezett, de a munkája miatt nem tudott ott lenni, előzetesen bement, lebeszélte a pasival, és úgy simán lehetett. Green Skull Tattoo. Dob utcában Budapesten.


Úgy, viszont, hogy a szülők csak nyilatkozatot írnak alá általában nem szokták elfogadni, mindenféleképpen személyes találkozót szoktak kérni. De amúgy, érdeklődj pár szalonnál, hogy mi van, ha a szüleid nem akarnak ott lenni, de tudnak nyilatkozatot írni. Üdv.

2013. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!