Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdés rövid,...

Mit tegyek? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnapra nagyon sok mindenből kell készülnöm :S. Nagyon sok mindent kell megtanulnom. Hogyan legyen gyorsan könnyen tanulni. Egyébként, olvastam ilyen villámolvasásról, vagy erre nincs módszer, hogy "lefényképezze" az agyam :D? Várom az ÉRTELMES válaszokat :).
2011. dec. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
xDDD Menjél inkább tanulni!!!
2011. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. ne gépezz tanúlj! Míg ezt megírtad, addig kb 5 sort megtanulhattál volna.

2.Minnél többet tanulsz annál gyorsabban tudsz majd tanulni. Ha minden nap tanulsz észre fogod venni, hogy egyik napról a másikra gyorsabban tanulod meg a dolgokat. Tényleg így van.

3. Biztosan van valami természetfeletti dolog amivel gyorsabban tanulsz, de szerintem nem biztos hogy az jó.

És ha nem előző nap jut eszedbe, hogy tanulni kéne, akkor minden nap át tudnád nézni és akkor jobbban megragad a fejedben.

2011. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gép kb. 24 órából 14-el megy :) zenével tanulok ;) de valami extra gyors tanulás kell, az úgy nem megy hogy csak leülök és olvasom, hiába kiírom, semmi, semmi és semmit nem tanulok meg! Megkéne találnom azt a módszert, amivel jól tudok tanulni :S HELP
2011. dec. 1. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is korszakom amikor zene mellett tanultam, de beláttam hogy ez nem jó módszer,mivel ilyenkor az ember átérzi a zenét, és elvonja a figyelmet a tanulásról. Én oldalanként tanulom meg, és minden oldal után felmondom magamnak. Utána mikor az anyaggal végeztem, akkor az egész fejezetet elmondom. Később átolvasom az egészet, hogy esetleg mit hagytam ki, utána ez már berögzül az agyamba. Ha nem szeretek tanulni akkor csak olvasgatom az anyagot, azt is jó sokszor, tuti hogy egy idő után berögzül az agyamba. Neked is ezeket tanácsolom! Ja és ne gép mellett tanulj!
2011. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem az a módszerem, hogy erősen figyelek órán! Általában minden megragad, kiv. az idegennyelveknél a szavak!
2011. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!