Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a szám?

Hogy tetszik ez a szám?


2011. nov. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
eleve nem szerettem amy-t és ez a száma sem tetszik
2011. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én szeretem Amy-t és nekem nagyon tetszik ez a videó klip,ugyanugy mint a többi nagyon jó lett.

Persze mindenkinek van saját véleménye és kíváncsi vagyok másokéra is.

Előző te miért nem szeretted,miért nem volt szipmatikus neked Amy?

2011. nov. 30. 18:48
 3/6 Stella90 ***** válasza:
én sajnos egyik számát sem szeretem...
2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amy olyat alkotott, amit kevesek tudtak. Valószínüleg a magánélete miatt taszítja az embereket. De ha néha mögélátnátok a dolgoknak....
2012. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szám nagyon tetszik.


Témától eltérve ez nagyon bonyolult dolog.Az emberek lenézik őt,mivel botrányos élete volt.Hiába írt remek számokat,hiába volt jó hangja,ha maga Amy viselkedése taszító volt.Ez bizonyítsa azt,hogy hiába mondjuk mi,hogy ne a külsőt nézd,hanem a belsőt,látod az emberek több,mint fele külsőt nézi.Az emberek az alapján ítélik meg,hogy milyen volt részegen,drogosan.Nekünk pedig fogalmunk sincs arról,milyen lehetett.Én a legtöbb rosszakarójának azt kívánom bárcsak végig élné és végig szenvedné nap,mint nap amit ő.(mármint mikor már olyan rossz állapotban volt)Gondolj bele milyen érzés lehet,egyszer megcsúszni és soha többé nem tudsz felállni,mivel egy csomó rosszakaró,buta emberek,paparazzi,én biztos nem bírtam volna.

A másik dolog meg az,hogy Amy akkor lett sikeresebb ,miután megjelent a Back to black,Rehab stb..Lehet,ha nem írja meg a Rehabot,miután "maga alatt volt" most az emberek több,mint 50 %-ának sejtelme sem lenne arról ki is az a Amy Winehouse.

2013. febr. 27. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem Amy-t.

De nem ez a kedvencem tőle....

2013. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!