Stella90 kérdése:

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
volt egy film, amiben az időjárást változtatgatták a gonoszok valami géppel...igazából nem sok maradt meg a filmből...kb annyi még, hogy egy felfújható gömbben mászkáltak a vízen...misztikus film volt, az biztos...
2011. nov. 29. 21:59
 1/7 anonim válasza:
star wars tyútyú
2011. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért ennyire nem lennék hülye :) 600x láttam az összes részt...arra azért csak emlékeznék, ha az lenne :)
2011. nov. 29. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A Bosszúállók (The Avengers) 1998-as verziója, amelyikben Sean Connery volt a gonosz aki változtatta az ídőjárást, Ralph Fiennes, és Uma Thurman voltak az ügynökök akik próbálták megállítani.
2011. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de profi vagy...ha tudnád hány éve keresem ezt a filmet...:D
2011. nov. 29. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
örülök hogy megtaláltad
2011. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
örülök, hogy valaki megtalálta helyettem... :D próbáltam már sok címszó alatt keresni, de olyan hülyeségeket dobott ki rá a gugüll...ráadásul a leghalványabb ötletem sem volt, hogy kik szerepeltek benne... :D jut eszembe...van még egy film...hátha ismered azt is...egy csaj a lábaiból kezet csináltat...kicsit equilibrium feelingje van a filmnek...de csak ez az egy képkocka maradt meg...
2011. nov. 30. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:
arra nincs ötletem
2011. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!