Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha több mint 1 év munkaviszony...

Ha több mint 1 év munkaviszony után el megyek munkanélkülire akkor menyi ideig kapom a pénzt és mennyit?

Figyelt kérdés
minnél előbb el akarok helyezkedni de ahol most vagyok ott kidolgozom a lelkem és csak 75 ezer a fizetésem:/ reggel 8tól délután 2-3 ig dolgozok..mikor,hogy:S
2011. nov. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

én nemrég voltam munkanélkülin,ha jól tudom munkaviszony ideje most már teljesen mind1 én 3 évet dolgoztam,havi 110-120ezer ft fizetéssel.

Amit kaptam az 3 hónapig 70-80ezer,utána még 9 hónapig kb 3ezret,az lejárt önkormányzattól kaptam 3 évig 28ezer rendszeres segélyt,természetesen dolgoztam mindvégig de hát egy fizetéssel nehéz megélni rá van szorulva az ember a feketemunkára.

2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónapig 3 helyett 30ezer
2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm! mai világban nehéz megélni:S
2011. nov. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!