Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem csipog be a Tescoban...

Miért nem csipog be a Tescoban ha lopnak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki lopott tescoból,de nem csipogott be.

Az csak kitaláció,hogy becsipog ?

Vagy akkor neki miért nem ??


2011. nov. 29. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az csipog be, amin van lopásgátló "készülék". Pl. a ruhákon a sötétszürke műanyag hasáb, vagy a drágább italok kupakjára szerelt műanyagnak kinéző henger. Egy Túró Rudi vagy egy zsemle miatt nem fog csipogni.
2011. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem lévőhöz..attól függ,hogy a barátod mit lopott.
2011. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos Én őr voltam.Tapasztalataim szerint az árú amit vitt az lehet hogy értéktelen volt ,párszázforintos dolog.Másodszor pedig nem minden termékre raknak rá csipogót,amit az első leírt az is részben igaz,másrészt volt amikor használtunk olyan csipogókat ami úgy nézett ki mint egy árcédula,vagy bele volt rejtve a termékekbe vagy vékony kis csík nem feltünően elhelyezve.

A tapasztalatom szerint a legtöbb helyen ezek a kapuk nem érnek semmit ezért sok helyen be se kapcsolják őket csak dísznek vannak,de ha valakit megakarnak fogni akkor a kamerás úgyis végig videózza az embereket.És a hátsó szobába ki vannak téve falra az emberek akik már loptak hogy legközelebb el lehessen kapni őket.(nem mindenütt megy így)

Nem azért de az ismerősödet miért nem oltottad be hogy mekkora egy csóró,égő dolog a tescóból lopni?!?

2011. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!