Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zene az tényleg jó a fejfájá...

A zene az tényleg jó a fejfájásra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre amikor fejfájásom van és ha akkor zenét hallgatok akkor jobb egy kicsit.
2011. nov. 28. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb egy algoflex.
2011. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát még nem próbáltam bár igaz most nekem is fáj a fejem és közen zenét hallgatok hát nekem nem nagyon segít vagy nem vettem még annyira észre ...persze ilyenkor az ember nem is idegbeteg üvöltő zenére gondol hanem szép,lassú,nyugott zenére és hát épp azt hallgatok,de nekem nem nagyon segít inkább megyek pihennek biztos a sok gépezéstől fáj a fejem.
2011. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Placebo hatás. A gyógyszerek is leginkább azért hatnak, mert bebeszéled magadnak, hogy hatni fog, és lám: hatni is fog. Ha te elhiszed, hogy a zenétől elmúlik a fejfájásod, tényleg nagyon hiszel benne, akkor el fog múlni.

Amúgy, ha megiszol 1 pohár vizet, lehet jobban leszel. Ha kiszellőztetsz a szobában, lemész sétálni, lehet jobban leszel. Ha iszol valami cukros üdítőt, vagy eszel valamit, lehet jobban leszel (a vércukrod miatt). Én "átverem önmagam", és jóideje nem gyógyszerrel kezelem a fejfájásom, hanem mindent elsötétítek, ledőlök, berakok valami zenét, és arra gondolok, hogy a fejfájásom el fog múlni. 99%-ban bejön.

2011. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!