Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek olyan együtteseket...

Ismertek olyan együtteseket amiket nem soroltam fel, Rock, Punk, Metal, Alter, és ezek alfajaiban?

Figyelt kérdés

A következőket már ismerem: Alvin és a Mókusok, Apocalyptica, Arcade Fire, Arch Enemy, Avenged Sevenfold, Billy Talent, Blink 182, Breaking Benjamin, Bullet For My Vallentine, Children of Bodom, Dead By Sunrise, Deathstars

Depresszio, Disturbed, Dope, DragonForce, Edguy, Evanescence, Foo Fighters, GreenDay, Hammerfall, In Flames

Iron Maiden, Karpatia, Korn, Linkin Park, Lordi, Manowar, Metallica, Mc Pita Ramos, Nightwish, Nirvana, Puddle of Mudd, Queen, Rise Against, Road, Serj Tankian, Shinedown, Skillet, Slipknot, Sonata Arctica, Sum 41, System Of A Down, Tankcsapda, The all-american rejects, The Offspring

Turisas, YUI, P!nk


Guns 'n Roses, Nickelback, Carlos Santana, Sex Pistols

Biztos kihagytam valamit :D, csak már szeretnék valami újat meghallgatni. Előre is köszönöm.



#metál #punk #Zene: Rock
2011. nov. 26. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg van még, hosszú lenne mindent felsorolni. Amiket én hallgatok és nem soroltál fel:


Firehouse, Mötley Crüe, AC/DC, Sing-Sing, Skid Row, Whitesnake, Led Zeppelin, Steelheart, Van Halen.


Ezek szerintem elég újak lesznek neked, de ha kell még írok.

2011. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Papa Roach.

Legjobbak!

2011. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen örülnék ha írnál mégm sokat :D

AC/DC, Led Zeppelin, Papa Roach-t hallgatok csak mi maradt :D

2011. nov. 26. 11:20
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Paramore. Sokaknak nem tetszik, de én szeretem.
2011. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Imádom a paramore-t :D Kedvenc kis redhead csajszi a világon :D és a zenéje is nagyon jó.


Az a baj a listával, hogy 2 éve írtam azóta meg elég sok újat hallgatok pl.: 30 seconds to mars, sincs benne :D

2011. nov. 26. 11:27
 6/28 anonim ***** válasza:

MUSE 4ever :D

nyár óta nem is hallgatok mást :D

2011. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Juj, de jó! Végre valaki szereti a paramore-t! :) RIOT <3

3. voltam!

2011. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Dead or alive, The cure, Oasis, Nirvana, Kosheen, Björk, Blur, Gorillaz, Boards of Canada, Culture club, LMFAO, Massive attack, Miyavi, Prodigy.
2011. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hangtapasz?
2011. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Aljas kúszóbab, Rózsaszín pitbull, Simple plan, Zebrahead

most más nem jut eszembe:D

2011. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!