Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nálam van ilyen? Más is...

Csak nálam van ilyen? Más is tud ilyesmit? Ez minek számit?

Figyelt kérdés
Szóval van, hogy megyek az utcán és nincs nálam mp3, ipod vagy ilyesmi, de ha nagyon szórakoztatni akarom magam, akkor le tudom játszani a fejemben a kedvenc zeneszámom... Van, hogy teljess pontossággal, még az énekes hangja is teljesen megegyezik... Sőt még a háttér zene is egész jól megmarad a fejemben... Egyik tanárom mondott valami hasonót, hogy amikor Bethoven megsüketült, akkor ő is fejben irta a műveit. Ismertek ilyen embert, vagy ti is tudtok haspnlót?(nem pont ugyan ezt) Leirnátok, hogy mi az? A beszólásokra, meg a humor mesterekre most nem vagyok kiváncsi :D (ja és nincs hosszú i a billengyűzetemen, mert kiesett ha valaki esetleg észre vette volna :D)
2011. nov. 19. 14:08
 1/2 Stella90 ***** válasza:
én mindig így csinálom...nem hinném, hogy ez olyan különleges lenne...mindigis tudtam ilyet...
2011. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, én is, nem hiszem, hogy vki ne tudná.
2011. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!