Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval most hetedikes vagyok és hát tavaly kitünő voltam, de idén egy-két tantárgybol már nem nagyon vagyok jó , de idén is kitünő szeretnék lenni .. És hát igazábol annyira nem is tudom jól érezni magam bárhol vagyok, bármit csinálok, mert elszomorítanak a tanulási dolgok..:S Ti mit javasolnátok?


13/L


2011. nov. 19. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
figyelj jobban órán, tanulj többet. Ha mindent megteszel nem kell szégyenkezned. Ha valami nem megy kérj segítséget a tanártól. Azért van.
2011. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pubertás. Mond ez valamit? Még pár évig így leszel, aztán magától elmúlik. Addig is foglald el magad. Sportolj, mozogj, tanulj, ha egyikhez éppen nincs kedved, ne azon görcsölj, hanem kezdj egy másikba, vagy olvass, nézz filmet, gondolkozz, csak ne gondold azt, hogy "nem tudok mit kezdeni magammal".
2011. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtettél amit lehet, onnantól nyugalom, semmi szomorúság! Ettől nem szakad le az ég, nem halnak a répák...
2011. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!