Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes így...

Szerintetek érdemes így csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, a szolnoki Közgébe fogok az IDEGENFORGALMIRA menni és 20 éves leszek mikor végzek ötödéven.A közgé megadja nekem az idegenvezetői vizsgát! Utána szeretnék idegenforgalmi fősulira menni. és ott kb 24 évesen végeznék.a kérdés pedig az lenne hogy érdemes e úgy csinálni hogy fősuli után 2 évig STEWARDESS leszek, utána pedig az idegenvezetői állást csinálnám.. (azért csak két évig lennék stewardess mert elég családcentrikus vagyok és 28 alatt szeretném hogy megszülessen az első babám..viszont ha stewardess maradok tovább akkor max 35 évesen szülhetek)szerintetek megérné így csinálnom??? köszi előre :D
2011. nov. 18. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh, nehéz kérdés. Persze minden tőled függ, de azért elmondom a véleményem.

Nincs mondjuk olyan iskola ahol az idegenforgalom kevesebb mint 5 év? Úgy hamarabb végzel, még ha egy évvel is...

A stewardessi munka fontos neked? Ha igen, akkor azt mondom csináld, de ha nem akkor ajánlanám inkább hogy az idegenvezetői állást próbáld, hogy legyen benne jártasságod a szülés után is.

Mellesleg én is 28 alatt szeretném megszülni a gyermekem, rokon lelkek vagyunk :)

2011. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Először is köszi a válaszodat! :) Sajnos csak 5 éves suli van ilyen képzéssel.A stewardess szakma fontos, mert amióta az eszemet tudom mindig is az szeretnék lenni.. :D
2011. nov. 20. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!