Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen marokerősítőket tudtok...

Milyen marokerősítőket tudtok ajánlani, illetve ilyen gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttek hozzánk ismerősök és megszorítottam a nagybátyám kezét, és azt kérdezte, hogy erősebben nem megy? :D non bénának gondoltam magamat mert hát elég nagydarab vagyok, és ki nem néznétek belőlem, hogy ilyen lányos szorításom van :D na szóval, milyen marokerősítő gyakorlatot ismertek? mert igazából pénzem nincs ilyen izékat venni, meg szerintem tök felesleges is, ha itthon valami labdával vagy valamivel tudom erősíteni, csak nem tudom hogyan, azért kéne segíteni :D előre is kössz :)
2011. nov. 18. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk benn a munkahelyen a sofőr szokott unalmában ilyenekkel cseszkelődni,mikor nincs fuvar,mióta irodát kapott.

De nekem is van ilyenem,csak nem használom.

Írj privit,címet,és ha kell,elküldöm,ami az árat illeti,fogalmam sincs,mennyiért mehetnek az ilyenek,szerintem max.egy 1000 Ft lehet(ha sokkal olcsóbb vagy sokkal drágább,kérem javítson ki valaki) ,de mivel nekem nem kell,szívesen elküldöm ingyen,nálunk ugyis csak porfogó,meg a hülyülgetés van vele,mikor nincs meló vagy nincs kedve a kollégának dolgozni.

2011. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző vagyok,még az jutott eszembe,hogy itt nézz körül:

[link]

itt ilyent is,de sok mást is találhatsz,jelképes áron,akár ingyen is,vagy minimális ellenszolgáltatásért(semmi érdekeltségem nincs az oldalhoz,mielőtt bárki reklámmal vádolna...csak inkább figyelemfelhívásnak szánom a kérdező felé,hogy tudja,ilyen is létezik,itt is érdemes ezügyben körülnéznie,mivel ez nem olyan cucc,amiből minden boltban 500 db van készleten)

2011. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!