Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elköltözött a fuckyeahgyik?

Stella90 kérdése:

Elköltözött a fuckyeahgyik?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor hova? :S
2011. nov. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
remélem,hogy jó messze.
2011. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz az infót :) ezzel ki lettem segítve...
2011. nov. 30. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nem költözött az biza sehová,ez úgy működik hogy ha van egy jól menő,sokak által látogatott oldal akkor mindig jön egy két suttyó tahó nulla kreativitással és megpróbálja ellopni az oldalt,hasonló vagy ugyan azzal a névvel,tartalommal megnyit egy oldalt és azt hazudja hogy ők az eredetiek,mint pl nemrég volt a napiszar nagy leállása,tucatnyi napiszar nevű oldal nyílt mindenféle mesét kitalálva miért más az oldal címe stb stb,persze ez mind kamu volt,az eredeti napiszar.com néven fut a többi csak egy utánzat.Gondolom itt is ez történt én is láttam az elköltözést,szerintem csak ellopta az ötletet és ezzel a szöveggel akarja elhitetni hogy ő az eredeti de ez nem igaz az eredeti itt található,és rendületlenül üzemel: [link]
2011. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!