Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet venni a 18 eves...

Mit lehet venni a 18 eves pasidnak szuletesnapjara? Valami jo tanacs?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt te gondolom körülbelül tudod, hogy mit szeret, ezért ahoz mérten válassz ajándákot. Például ha szereti az ékszereket, akkor egy ezüstlnc remek megoldás, de az is ötletes, ha mondjuk megleped egy vacsival és utána... ;-)
2009. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sört természetesen. Esetleg hozzá egy söröskorsót.
2009. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én parfümöt és egy muffint vettem benne gyertyával :)
2009. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is vennék neki sztem egy rekesszel a kedvenc söréből.

az ilyen ajándékot a pasik többsége többre értékeli, mint a plüssmacit.

2009. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a soron kivul valami mas esetleg?
2009. máj. 10. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szív lakú marcipános csokitortát sütöttem neki. (Persze piros marcipánnal vontam be). Itt a receptje:

[link]

Nagyon finom, a Barátom el volt ragadtatva. Szerintem az egyik legjobb ajándék... :)

2009. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem sör, akkor valami más pia:) mégis csak 18. szülinap! A söröskorsó szerintem nagyon jó ötlet, vagy vehetnél pálinkáspohár készletet is (nemrég nagyon egyedieket láttam:))Még vehetsz neki laposüveget is, beleglaviroztatva a születési dátumát, vagy ha dohányzik vegyél neki egy szép fém öngyúlytót hasonló glavirral. Én annó egy vizipipát kaptam a 18. szülinapomra, szerintem ez is nagyon jó ajándék ötlet. Az ékszerek szintén nagyon ötletesek, én még egy szép karórára gondoltam!
2009. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!