Mi az a reptoid?

Figyelt kérdés
Normális válaszok :)
2011. nov. 12. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed előbb meg,hogy feltették-e már ezt a kérdést? Mert kb 2millió választ fogsz erre találni.
2011. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem . [Ha jó tudom ez az oldal azért jött létre , hogy lehesen kérdezni -.-]
2011. nov. 12. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
ha "jó" tudod? :DDD Akkor azt is elkellett volna olvasnod,hogy előbb nézd meg,hogy feltették-e már a kérdést ha már olyan "jó"tudod... Amúgy meg senkit nem érdekel,hogy mit kérsz, mert ha "jó" tudom akkor az válaszol aki akar és úgy ahogy az neki "jó" esik...
2011. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam minden reptoidos kérdést vagy a humor témában volt ami csak viccelődés . Ami normális kérdés volt ahhoz meg mind ilyen válaszok voltak . Attól hogy te tudod , másnak még nem alapvető -.-"
2011. nov. 12. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] ha nem érted üsd be ezt a google-be és nyomj rá az "oldal fordítása" gombra. Bocs a kiakadásért,sz@r napom volt...
2011. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!