Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják a 3 percig tartó...

Hogy hívják a 3 percig tartó hatású növényi drogot?

Figyelt kérdés
Ez nincs be tiltva nemrég a híradóban láttam ha jól emlékszem 3 vagy pár percnyi hatása van és ezért veszélyes mert nagyobb eséllyel fordul elő a túl adagolás ! és lehet ilyen növényt vásárolni (hogy szívni, enni kell vagy stb... nem tudom ) LEGÁLIS AZ BIZTOS !
2011. nov. 7. 16:24
 1/5 Stella90 ***** válasza:
rózsamagra gondolsz? vagy nem tudom...elég sokminden legális...(nem elég sok)
2011. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
salvia (látnokzsálya) sztem arra gondolhatsz :D legális, hallucinogén hatású de gyorsan elmúlik a hatása
2011. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen látnok zsája KÖSZ
2011. nov. 7. 18:11
 4/5 egymegiettember válasza:
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem ha valaki életbe során 2 grammot tolt el,de nem egybe hanem külön külön 0,3 gramm körüliket akkor már nem lehet egészséges? Tehát meddig lesz betompulva tőle az ember a szivás utána napokat számitva? Mert az egyik barátom 3 hete szivott utoljára azvolt neki életébe a 4. szál, és rá 2 hétre betompult és mindig a fű hatása alatt van, ez meddig fog neki tartani illetve mit kell csinálnia? a srác 15 éves
2011. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes mert a vérből is már kb 1 hét leforgása alatt kimegy a thc.(gerincvelőben megmarad de annak a hétköznapi életben nem érezhető a hatása) én rendszeresen szívok (heti 3-4x ) de legfejebb csak másnap reggel szoktam érezni hogy be vagyok még állva. vagy ha később rászívok egy szál cigit és "leviszi a maradékot". rengeteg féle fű van indicán sativán és hibriden belül is, van amelyik pörget, van amelyik belassít, van amelyik elgondolkodtat stb stb de egyiknek sincs olyan hatása hogy flashbacket okozzon mint pl az lsd vagy más pszichedelikus drogok
2011. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!