Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol és mikor játszódik a mű...

Ricsi =) kérdése:

Hol és mikor játszódik a mű cselekménye? Légy Jó Mindhalálig

Figyelt kérdés
lécci válaszoljatok sűrgős holnapra kell =SSSS =)

2011. nov. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Drága Ricsi, ha már lusta voltál elolvasni a regényt, legalább arra vedd a fáradságot, hogy a google-ban megkeresd.
2011. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kerestem de nem találtam ezért kérdezem ?? =S olvasni nem olvastam de a filmet megnéztem csak megerősitésre vártam =)))
2011. nov. 6. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem mondom meg. Rákerestem, azonnal kidobta mindkét kérdésre a választ. Sok sikert. Egy bazi egyest holnap megérdemelnél.
2011. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anno az Arany embert nem olvastam el, csak a filmet néztem meg. A bazi egyesek jöttek nálam is. Aztán egy házi feladat miatt elolvastam belőle egy fejezetet. Aztán elolvastam az összes többit is. Jó könyvek ezek, nem kell ennyire "félni" az olvasástól. Inkább ezek mint a sok szar amit most nyomnak le a torkomon. Szóval magadra vess.
2011. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!