Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történtek már veled megmagyará...

Történtek már veled megmagyarázhatatlan dolgok, ha igen mik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor. Pl mikor menni akartam át az úton, nem figyeltem rendesen, és le akartam lépni..valami megrántott hátra, és épphogy megúsztam,hogy elüssön az autó. Nem volt velem senki, még a közelemben sem..és egyszer olyan is volt,hogy a barátnőmnél voltam, akinek beteg volt a nagyija. Ültem a konyhában,a mami jött befelé, és olyan érzésem volt,hogy a bnőm mamája rosszul lesz..ahogy kigondoltam,kiabált a barátnőm,hogy segítsek..odamentem és a mamája elájult..orvost kellett hívni, EKG-t csinálni, stb.. Na akkor néztem egyet,hogy ez honnan jött ez a megérzés,nem tudom, de remélem lesz ilyen többször is, mert ápolónő leszek, és jól jönne az ilyesfajta "képesség" vagy mi. :)
2009. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig megálmodni szoktam dolgokat, de csakis a következő napra vonatkozóan. Kis apróságok, ám sokszor így is megijesztenek, amikor valóra válnak. Máskor meg jókat röhögünk a párommal. Tényleg elég érdekes.
2009. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ahham...kiskoromban sokszor éreztem magamban egy gonosz belülről jövő hangot, ami ezt ismételgette: Talán te vagy az...már az egész az agyamra ment, még a szüleim is azt mondták, hogy biztos csak hallucinálok, de én tudtam, hogy nem. És amikor ez történt mindig megjelent lelki szemeim előtt egy szürke alapon egy férfi aki ezt mondja. Mai napig, most is ha belegondolok könnybelábad a szemem, félni kezdek és kiráz a hideg és fázok (most is). Hála az égnek kb. 5 éve nem hallottam a hangot.

13/L

2009. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férjemet más nővel találtam az ágyban.

Na azt nem nagyon tudta megmagyarázni!

2009. máj. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor. Pl mikor menni akartam át az úton, nem figyeltem rendesen, és le akartam lépni..valami megrántott hátra, és épphogy megúsztam,hogy elüssön az autó. Nem volt velem senki, még a közelemben sem..


de jó neked...velem ugyanez volt, csak hogy én kimentem az úttestre, mert senki nem rántott vissza :( és majdnem elütött egy kamion...nagyon megijedtem

2010. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

jó mi?...ennyire szerencsétlen lennék...


és amúgy velem semmi megmagyarázhatatlan dolog sem történt, pedig akkor nem unnám ennyire az életem

2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!