Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvágtak vaterán mit tehetek?

Átvágtak vaterán mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egy profi jelzésű eladótól vettem egy nike cipőt 10 db ezresért. Megérkezett időben de nem volt időm alaposan átnézni a csomagot ezért gyors dobtam egy értékelést neki pozitívan. Másnap megnéztem és a cipő egy szatyorban volt doboz helyett és mint anyagra mint kényelemre a Józsefvárosi piacra való. Jeleztem neki ezt de nem írt vissza és az összes cipős aukciója eltűnt. Mit tudok tenni ?
2011. nov. 3. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kérlek szépen ott cseszted el hogy leadtad a pozitív értékelést! Azt semmiképp nem tudod visszavonni! MAx írsz a vaterának egy e-mailt hogy mi történt és vagy foglalkoznak vagy nem, többet nem tehetsz.
2011. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy ne olyantól vegyél árut aki profi eladó, abból mindenki lehet ha van egy bizonyos számú eladás után hanem attól akinek nincs negatívja vagy ha van elolvasod hogy miért, én csak 100%-ostól veszek.
2011. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kellett a cipő és örültem hogy itt van :\ Most már abba se vagyok biztos hogy amit jó áron árulnak vaterán cipőt az eredeti is.
2011. nov. 3. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne is legyél biztos benne, mindig kérdezd meg mielőtt vásárolsz, amúgy amíg értékeltél ahelyett inkább megnézhetted volna, az értékelés nem szalad el...1 hónap múlva is értékelhetsz.Mos tmár nagyon semmit nem tudsz csinálni.
2011. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!