Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok egy weboldalt...

Bogika98 kérdése:

Hogy tudok egy weboldalt létrehozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
sajátot!
2011. okt. 31. 20:00
 2/5 A kérdező kommentje:
hogyan lehet?
2011. okt. 31. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb a www.5mp.eu honlapkészítő, ahol gyakorlatilag enyhe internetes ismeretek birtokában profi honlapot tudsz csinálni. Ennek komolyabb, fizetős változata a www.shp.hu.


A gportal, mindenkilapja és hasonló vackokat nagyívben elfelejteni javaslom, igen komolytalan hatású honlapokat lehet velük készíteni.


Sok sikert!

2011. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy olyan oldalt szeretnék létrehozni amibe egy naplót vagy valami hasonlót tudnék vezetni, de ebbe az 5mp.eu-n nem lehet megtenni és ingyen szeretném megcsinálni ezt a weblapot
2011. okt. 31. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

ok értelek.

1. Szerinmtem ezt az 5mp.eu-n is meg tudod csinálni, de ahogy gondolod. (Nem értem, miért ne tudnád.)

2. Ha naplót szeretnél, arra a blogolás való: www.blog.hu, blogol.hu, blogom.hu, blogspot.hu, stb.


Sok sikert!

2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!