Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza veszik a...

Szerintetek vissza veszik a cípőt?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy Supra cipőt a Garagestore-ban,nagyon drága volt. Ugyan az én megtakarított zsebpénzemből vettem,de a szüleimnek nem tetszett és én is átgondoltam, most már így utólag butaságnak tartom, mert nem a ruha teszi az embert (és milliomosok sem vagyunk). Szerintetek mit tegyek? Van rá esély hogy vissza veszik? Blokk,doboz megvan sértetlenül a cipő csak felpróbáláskor volt rajtam.
2011. okt. 31. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod,bár nem valószínű,hogy visszaveszik.még ha az lenne a gond,hogy már nem tetszik annyira és másikra szeretnéd cserélni,akkor talán,de azt kétlem,hogy visszadják a pénzedet.:(
2011. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbáld meg.

és én is egyet értek az első válaszolóval.

2011. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha másik cipőre kicseréled, akkor visszaveszik. De visszafizetni már biztos nem fogják az árát.
2011. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fabyen válasza:

Én úgy hallottam(a jogi egyetemen)de nézz utána jogszabályokban, hogy 3munkanapon belül indoklás nélkül vissza lehet vinni. Gondolom, hogy akkor nem érdemes felvenni, ne legyen koszos a talpa. És 6hónapig van mindenre szavatossági garancia.


Kicsit megkésett a válasz, de az olvasóknak még jól jöhet.

2011. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint törvényt sértettek azok, akikhez én vittem vissza a cipőt? Ugyanis egyből másnap vittem vissza az üzletbe és azt mondták, hogy nem veszik vissza, mert nincs semmi baja.
2011. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!