Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SUZUKI VAGY SKODA? 800. 000,...

SUZUKI VAGY SKODA? 800. 000, -Ft vagy 1. 000. 000, -Ft?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Milyen autót vegyek???????????


Suzuki Ignis, Suzuki Swift, Skoda Fabia kombi, Skoda Fabia sedan?????


Érdekelne a véleményetek: fogyasztás, ár-érték arány.....

jó lenne ha max 7 éves lenne, nagyon öreg autót nem szeretnék....esetleg alkatrész árak??????


2011. okt. 30. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
TRABANT!
2011. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AKKOR ELŐSZEDEM A SUFNIBÓL ÉS ÚJRA FORGALOMBAHELYEZTETEM................
2011. okt. 30. 19:22
 3/3 anonim válasza:

A Suzuki Ignis jó kis autó, az 1,3-as benzinest javaslom, az 1,5-ös többet eszik és alig megy jobban. Megbízható, jól megy ha nyomod neki (akkor többet is eszik), kicsit kemény, és pattógós a hátulja, ellene szól hogy a Suzukit sokan lenézik. A Swift jobb futóművel rendelkezik (2005-től gyártott modell) de drágább.

A Fabia nekem nem jött be, 1,4-16v (100le-s) modellben ültem, kényelmetlen volt nagyon, nagyon kemény az az ülés (185 cm/82 kg vagyok, tehát átlagos), és 90 felett már hallani a motort, míg az Ignisnél pl 100-110 közt jön csak a motorzaj...

2011. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!