Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet miért nem hallani soha?

Ilyet miért nem hallani soha?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy az országunkban élő kisebbségi népcsoport miért mindig az erőszakot használja?


Soha nem hallottam még olyat, hogy : "Gyere játsszuk le úgy is kikapsz tőlem sakkban "

A sok uninteligens miért mindig a karját használja megoldásnak?


2011. okt. 27. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

mit vársz olyan emberektől akiknek a nyolc általános sincs meg..

akinek van annyi esze úgysem az öklét fogja használni, de sajna Mo.-n ezek az emberek vannak kissebbségben..

2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokat érsz vele ha az általános műveltség megvan, és körbe állnak téged...


De akkor mi lenne a megoldás?

Fogjunk fegyvert és hajtsuk ki őket? Hopsz nem szabad...hát rasszisták lennék :)

2011. okt. 27. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja azt kéne. Csak hát nem lehet csak úgy összehozni. Egyébként ne hidd hogy ez mindenhol így van hogy fosnak hogy JAAJA NEE rasszista vagyok, én is kaptam pl egy kör levelet még anno. Svédország vagy valamelyik igazából mind1. Nem pontosan emlékszem de ott úgy van hogy odaköltözöl adnak támogatást hogy elindulj de kötelező dolgoznod, ha nem börtön vagy büntetés. Aztán a börtönben dolgozol. Meg persze megvonnak minden támogatást és elveszik a házad.


Csak magyarország ilyen szánalom.

2011. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és persze a levélhez tartozott még hogy ő volt ott, és látta hogy :O:O:O dolgoznak. Mit tehetnének.. ne hogy már ők diktáljanak azt még nekik álljon feljebb hogy nem tartják el őket. röhej az egész.
2011. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:20-as vagyok, csak úgy értem, hogy akiket sohasem tanítottak semmire sem, arra meg főleg nem hogy hogyan kezeljen konfliktushelyzeteket kulturáltan azoktól mit vársz?

csak nem akartam ilyen hosszan leírni, de úgy látszik így meg félreértenek :D

2011. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

megoldás? fogalmam sincs, ha azok sem tudják megoldani, akik ezzel komolyabban foglalkoznak, akkor mi hétköznapi békés polgárok mégis hogyan oldjuk meg?

nekem vannak olyan ismerőseim akik sokat szenvednek az előítéletek miatt, mert nagy részük nem igaz rájuk, de van egy-két szokás ami annyira más mint amit én megszoktam.. de ez van sokfélék vagyunk, így szép az élet, viszont velük lehet is beszélgetni értelmesen, és ha véletlenül vmi kellemetlen dolgot mondanék nekik, nem jönnének hnap a "kis" családdal bosszút állni..

szóval nem tudom, de mindenesetre, van sok lehetőségük változni, de tudod a többség nem is akar, mert könnyebb a segélyért kuncsorogni, mint munkát keresni évekig aztán meg halálra dolgozni magukat a minimálbérért.

2011. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De befogadtuk őket és ez a hála?


Ütik a gyermekeinket, idősebbektől lopnak, nappal csak heréznek!

Ők megölnek engem szarni rá... Én megölöm az egyiket: Média abban a másodpercben ott terem, mert rasszista vagyok :)


Nem értem én mi van ezzel az országgal...

2011. okt. 29. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
jogos
2011. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja nem értem, ez nem magyarázat hogy óhh hát inkább ez mint hogy dolgozzak minimál bérért. DE oké elnéző vagyok, éljenek így na de LEGALÁBB NORMÁLISAN VISELKEDJENEK ********* ********* . Na közben megtaláltam amit idéztem hogy pontosítsak.

"

- munkanélküli segélyt csupán öt megszakítás nélkül ledolgozott év után kapnak.

- ha a felkínált munkát elutasítják, semmilyen támogatást nem kapnak.

- ha a munkát saját hibájuk miatt vesztik el - alkoholt fogyasztanak a munkahelyen, akkor támogatást nem kapnak.

- ha a községi lakást vagy az állami tulajdont megkárosítják, akkor

ki kell fizetniük a javítást vagy leülni börtönbe és ott dolgozni, míg ki nem fizeti az adósságát."


Na ez van Svájcban. A megoldás? Eltakarodsz ebből a szánalom országból. A probléma az csupán annyi hogy ez nem ilyen egyszerű. De ez lenne. Nevetséges, az országgal együtt.

2011. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy munka helyett inkább segély. Ez is őt minősíti lusta, szar alak. Egyébként is jobb érzés ha megdolgozol a pénzedért (nekem is). Minden mellébeszélés csak kifogás. VAGY legalább próbálkozna mert 10éven át próbálkozik de egyszerűen semmi, na az durva. De így..


Szóval valahogy nem tudom őket sajnálni. Ez olyan mintha én elhatároznám hogy összejövök egy csajjal és lesz 16 gyerekünk, és milyen undorító a világ hogy nem lehet itt felnevelni 16 gyereket ej-ej. "oohh annyit szenvedünk a 16 gyerekünkkel, de hát mit tudunk tenni, jajj jajj. Mi mit mond hogy talán gondolkodni kellet volna? Az meg micsoda?"

2011. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!