Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt még diszpécserek?

Vannak itt még diszpécserek?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok, hogy muszáj kedvesnek lenni a legelvetemültebb emberekkel is? :)

Esetleg valami vicces sztori? :)


2011. okt. 25. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak az voltam, jó pár éve, de lehet megint csinálni fogom, kitudja..

Meglehetett szokni, szerencsémre nem v. igen kevés bunkó volt. Míg ő megpróbált kihozni a sodromból, én higgadt maradtam és szerintem ez jobban dühítette!:)

Ahol én melóztam, nem tudom máshol is így van-e már? Közölni kellett az ügyféllel, h rögzítjük a beszélgetést s ez az ő érdekit védi, szolgálja, ha gondja lenne. Ezt elmondom és egyből azzal jön, minek és miért és lecsapta. Ja és mi sosem bonthatjuk a kapcsolást. Kivéve, ha annyira cink volt a helyzet. Bp.-en volt ez, és szerencsére a közeg is jó volt, olyan családias. Főnök ösztönzött, a fix+jutalékon kívül, volt h moziba ect.. vitt minket.

Ha a kedves üf.(ügyfél) így hívtuk, beszédes volt akkor jókat lehetett beszélgetni, ismerkedni..De meg volt szabva, h mennyi ideig lehet beszélnünk 1óra. Néha előfordult több is, akkor szólt a főnök, haladni kéne. (finoman a tudtunkra adta):)

De mesélte egy lány, ahol előtte melózott, teljesen más volt és rosszabb, nem olyan felszabadult, mint itt.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!