Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reális cél? (bővebben lent)

Reális cél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na,szóval a lényeg hogy most vagyok középsulis,és nagyon szeretnék főiskola/egyetem vagy ha nagyon muszáj középsuli után külföldre költözni,és ott dolgozni.Szóval vannak ismerősök egy-két külföldi országba(Kanada,Ausztrália),ennyi elég lenne a kezdéshez,vagy hogyan kéne neki állnom,ha tényleg komolyan gondolom?
2011. okt. 24. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastad a Listát?!

3 hely amit feltétlenül kerülj el:

1) Ázsia

2) Ausztrália

3) USA&Kanada!!!

2011. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt indokolatlannak érzem,Canadával mi a probléma?
2011. okt. 26. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
nem szeretjük a kanadaiakat. kukuk és ciánt öntenek a ciánba. ezt leszámítva nyugodtan mehetsz kanadába, szép hely
2011. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, azt akartam írni, hogy a tiszába öntik a ciánt...
2011. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért lenne ideális ,mert most nyáron jöttek onnan hozzánk rokonok,és azt mondták hogy szívesen segítenek mindenben amiben tudnak!Illetve Sydneyben is vannak rokonaink,csak velük már kb 2éve nem (tudtunk) beszéltünk
2011. okt. 27. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mennyél sehova jóleszel itt is kőművesnek
2011. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne légy nemzet áruló ,hogy kimész.
2011. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hazámat nem árulom el,mert nincs,sok a cigány,már többen lesznek mint mi fehér emberek... :/
2011. nov. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!