Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a címe? (tovább lent. )

Mi lehet a címe? (tovább lent. )

Figyelt kérdés

Úgymond,a NASA lebuktatásáról egy videó ami angol de magyar felirat/szöveg van hozzá.A Holdról van szó...Pontosan nem emlékszem,hogy hányszor nagyobb New Yorknál,de egy nagy jármű mellett egy emberi alak látszik a Holdon-ez a videó első témája.Szó van a Hold színéről,az ürességéről,az űrliftekről,egy különleges motívumról ami hasonlít a 7-es számra és amit sok cég felhasznált.

Valaki betudná nekem linkelni?Nagyon fontos lenne. *-*

Előre is köszönöm!!!


2011. okt. 23. 18:51
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Azt hiszem, a Moon Rising-ra (Holdkelte - Bizonyítékok a Holdon) gondolsz. Sajnos linket nem tudok adni, mert letöltöttem, viszont a cím alapján már könnyebben tudsz keresgélni.
2011. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Érdeklődj innen szerintem...

Üdv!

2011. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Hazudtam, tudok linket is adni, fent van a jutyúkon teljes egészében, magyar felirattal:


http://www.youtube.com/watch?v=V9IgrTtvGcw

2011. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez az,köszönöm! :DD
2011. okt. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!