Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem értünk a tanagyag...

Miért nem értünk a tanagyag végére? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Történelemből és irodalomból nem tudtuk tizenkettedikben végigvenni az anyagot, nagyon sokat már magunktól kellett kidolgozni érettségire. De általános iskolában is volt olyan év, hogy nem jutottunk végig a földrajzkönyvben.
2011. okt. 20. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a töri ilyen. Nálunk is ez volt.
2011. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt a fovarosi gimimben.


Viszont a videki gimimben mar a vegere ertekek az egesz kozepiskolai tananyagnak 11 vegen vagy 12. Elejen.

Mondjuk az egy nagyon jo suli volt es 8osztalyos.

Az utolso vben a tetelekbol feleltek, meg irtak dogat szoval nagyon jo erettsegi atlaga lett az osztalynak.

2011. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amennyiben Békés megye vidéknek számít. Nem tudom, mit tökölnek a tanárok.
2011. okt. 20. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nem attol fugg h vegig ertek-e vagy sem h videki gimiben tanulsz vagy fovarosiban.


Csak bem akartam irni egyik sulim nevet se a valaszban es igy kulonboztettem meg oket.


Inkabb azon fugg h milyen a tanrend. Milyen tempoval haladtok. A videki gimimben alapbol egyedi tanrend volt igy tudtak csak vegezni 1 evvel hamarabb.

2011. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!