Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok készíteni?

Mit tudok készíteni?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban szokott lenni karácsonyi vásár, amire az osztályokban a gyerekek készítenek valamit és azt szépen eladjuk. Nem tudom, hogy mit tudnék készíteni! Ezért szeretnék ötleteket várni ami olcsó, vagy nem is kerül semmibe (pl. mindegyik otthonban megtalálható). Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 18. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:) Jókor fogtam ki a kérdést! Mi nálunk is eben az évben most valamikor lesz egy ilyen. Tobozra ráraksz egy hungarocell, papírgolyót, és kreppapírból satyit, sálat csinálsz. Aztán van még 1. kivágsz két ugyanolyan máretű kis formát (pl.: csillag, karifa, csizma)és közé raksz vattát, majd pelenkaöltéssel összehúzod. NAGYON SZÉP! Főleg, ha mintás a papír, és szépen van megvarrva a széle.Aztán lehet szőni is. veszel egy keretet (szövőkeretet) De sima fa is lehet, négy deszkát összeszögelsz,és szögeket beleszúrsz fölül. aztán alatta még 1 sorba ütsz szögeket, de úgy, hogy a kettő közé essen. . . . . . . .így!

:)

És alulra is így. Aztán kifeszítessz közé sok fonalat. a többit, lehet hogy tudod, de ha nem akkor majd kérdezd meg tőlem!

. . . . . .

2011. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

20:30 vagyok!

Így szögezz:

. . . . . . .

. . . . . .

Ha nem tudod hogy kel, akkor biztos kapsz szövőkeretet boltban, és ezt sokszor tudod használni!

2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
á nem írja ki... :( Bocsi, de gondolom tudod
2011. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszike a választ! Ezt is megcsinálom de még szerintem kéne valami. Ha tudna valaki valami videót vagy oldalt az is jól esne. :)
2011. okt. 19. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Eső vagyok:

[link]

[link]

2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok:

:) Lány vagy? Vagy fiú? Mert süthetsz nagyon egyszerű sütiket is! pl. muffint vagy mézeskalit, és akkor nagyobb darabokat csinálsz és eladod darabját 100-asért vagy ilyesmi. Majd megint válaszolok, és írok sütiresepteket, amiket ha fiú vagy akkor is megtudsz csinálni. És olyant, amit Otthon is van. pl. mindenhol van liszt, tojás, só, víz. :)

2011. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Írom a recepteket: [link]

Ebből magad válogthatsz, nem a legjjobbak, de vannak olcsók is:

•4 ek liszt

•1 mk sütőpor

•4 ek porcukor

•2 ek kakaópor

•1 tojás

•3 ek tej

•3 ek olaj

Ezt nagyon sokszor esszük. Vigyázz vele nagyon veszélyes! Ha egyszer kipróbálod, mindig enni fogod!

A száraz alapanyagokat összekevered bögrében, utána a folyósakat berakap 3 percre, vagy 2- re a mikróba és kész. felpúposodik!

2011. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi első olyan aranyos vagy, hogy ennyire rajta vagy a témán! :) és lány vagyok. Én is gondoltam a muffint. De kaját nem nagyon lehet eladni mert még van ott karácsonyi büfé is úgyhogy kaját nem. Amúgy én karkötőre meg gyűrűre vagy valami bizsura is gondoltam csak nem találtam és ha ebben is tudsz segíteni akkor puszi! :)
2011. okt. 20. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:

:) okés segítek. nézelődök interneten, és majd jön a válasz! :)

Előző vagyok :)! ( kolli )

2011. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kolli vagyok.

[link]

Még keresgélek, rajta vagyok az ügyön! :)))

2011. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!