Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk?

Miért ilyenek a fiúk?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és van egy fiú aki baromira tetszik. Régebben mert elég régóta ismerjük egymást mert az apám és az ő apja nagyon jó barátok. Már voltunk együtt nyaralni síelni meg csináltunk egy csomó mindent együtt. Most február környékén még egy hetet is jártunk és aztán szakított velem. Az előtt olyan jóba voltunk hogy egyszer fel is hívott hogy, hogy vagyok. Azután február 15.-én (♥) kérdezte meg hogy járunk-e. Az volt életem legboldogabb hete. Nos hát nyáron voltunk Budapesten a vidámparkba meg strandon. Csak is tesóm volt a középpontban. Átkarolta úgy sétálgattak strandon csak vele akart csúszdázni. Facebook-on szivezgetnek tesómmal meg folyton ír tesóm állapotaihoz. Akkor ott összetörte a szívemet és még mindig darabokban hever. Most írok neki egy üzenet hogy miért ilyen velem. A válaszban az állt hogy bír engem és ugyanannyira szeret engem mint tesómat de csak barátként. De mondom neki hogy legalább mutassa meg hogy tényleg szeret... MIÉRT ILYENEK A FIÚK?!
2011. okt. 17. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Még a te szíved puha, begyógyul. Ne nyomulj, mert csak megalázod magad. Ha nem tudsz csak barátként találkozni vele, akkor inkább kerüld el.
2011. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok 80%-a válás/szakítás. Én azt mondom mindenkinek, hogyha nem tudod túlélni a szakítást akkor mondj nemet. De mondjuk még van időd. Később biztos fogsz ellenpéldákat találni ;)
2011. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!