Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon milyen lehet a nem létezés?

Vajon milyen lehet a nem létezés?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam már azon, hogy milyen lehet az, ha meghal az ember, nem létezik. Azért is gondolkozok ezen sokat, mert meg akarok halni.Nekem ez sok volt, nem akarok többet élni.Elég volt ebből a sok kínlódásból meg stresszből, nem akarok még évekig itt szenvedni, mert egész életemben szenvedni fogok.A nem létezés lenne a legjobb. Csak nem tudom, hogy öljem meg magam.
2011. okt. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyáva vagy.Szerinted csak te vagy így?elárúlom..majdnem mindenki így van.Mégse akar senkise meghalni.

Ha megalnál,akkor másokat is a halálba küldesz..tudod,van egy ilyen lánc,ha meghalsz akkor valaki utánad megy (és ne mondd azt,hogy nem mert nem tudod)és annak a valakinek a valakije is meghal..stb..

szóval inkább fontold meg.Ha már az öngyilkosságon tudsz gondolkodni,akkor ezen is tudsz.^^

Találj valakit,akivel jól eltudsz beszélgetni..és élj csak neki.

2011. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz erre válaszolni mert ez lényegében hit-kérdés... Mert mi van, ha utána is létezni fogsz? Az nagy kib.szás lenne számodra. :)

Amúgy "egész életemben szenvedni fogok" - ha így fogod fel, akkor így is lesz...

2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a másik, hogy senkivel sem tudok jól elbeszélgetni, mert nem vagyok egy beszélgetős típus.Amikor társaságban vagyok(ritkán), senkihez sem szólok, mert nem szeretek beszélgetni.
2011. okt. 15. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Az semmilyen. Szerintem. Én nem próbálnám ki.
2011. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az agyad nem képes felfogni, mivel az agyad létezik. Ezért a nem létezést képtelen feldolgozni. De lényegében semmilyen. Nincs tudatod szóval minden mindegy, úgy mint egy darab kavicsnak.

Viszont LSD képes kiváltani olyan hatást az érzékelésedben, mintha megszűnne a tudatod és egybeolvadnál a körülötted lévő világgal, univerzummal. Egyszerre nem létezel és te vagy a mindenség. Persze mivel eléggé depis hangvételű a kérdésed nem javaslom hogy LSDhez nyúlj mert nem valoszinű hogy ezt a féle békét fogod elérni... Inkább eléggé kellemetlen érzés lesz amiből nem fogsz tudni kikeveredni jó sokáig. A fű is nyugodtságot ad, békét, megértést de ha szar a kedved akkor valószinű hogy csak felerősiti azt, és elég csúnyán szájba tud rúgni.


A drog rossz. Ne drogozz. Értem...?

2011. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!