Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-cigi? Mi a véleményetek...

E-cigi? Mi a véleményetek róla? Ki lehet próbálni valahol?

Figyelt kérdés

Most épp leszokóban vagyok, és már régebb óta felfigyeltem az e-cigire. Csak eddig számomra megfizethetetlen volt, de most találtam egyet ami nem túl drága és minőségi is. Csak az a baj, hogy nem tudom hogy milyen, és így látatlanba nem szeretném megvenni mert ahhoz túl drága mulatság. Így azok felé irányulna a kérdésem akik próbálták már vagy épp használják, hogy milyen, mennyire olyan az íze mint egy igazi ciginek illetve hogy javasoljátok e ezt az e-cigit: [link]

Ha nem akkor miért nem? És mit ajánlanátok helyette?


2011. okt. 9. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A füstje jó sok, és nagyon lágy, nem kaparja vagy csípi a torkot. Az íze és szaga hasonló a vizipipájéhoz, de olyan natúr íze van és nem büdös. (ha jól tom vannak ízesített patronok)


Amúgy szerintem ez a mértékkel való leszokás és tárasi önáltatás, aki igazán le akar szokni az leteszi egyik napról a másikra és csók.

2011. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Tapasztalatot tudok veled csak megosztani. Én is sokra rákerestem, találtam egy egész tűrhetőt is, az 8900 forintba került összesen. Van benne két patron, 10 ml folyadék, ami kb. 10 doboz ciginek felel meg meg akkumulátor. Akinek vettem, ő meg volt elégedve vele. Annyiból jobb, hogyha pl valahol tiltják, akkor sem kell elhagyni a cigit, mert pl beszaladsz a mosdóba, vagy valami, és szívsz belőle. :D Meg olyan probléma sincs vele, hogy pl csak fél szálat akarsz, mert annyit szívsz bele, vagy ha többet akarsz, akkor többet szívsz, ez az előnye. Nálunk most kellett utánrendelni lötyit és rengeteg típus van hozzá, azt ajánlják, hogy fokozatosan kell csökkenteni a folyadék erősségét és úgy le lehet szokni.


Hogyha érdekel, tudok linket adni, nekünk bevált, hisz most rendelünk után. Az a lényeg, hogy itt kb. 10-12 szál fogyott naponta, úgyhogy egyszerre adod ki annak az árát, de kb. ugyanaz, mintha 2 naponta mennél és vennél cigit. Amellett, hogy nem kell aggódni, hogy büdös a kezed, a szád, hogy nem lehet rágyújtani valahol, stb.


Azt viszont érdemes tudni, hogy pótakksit érdemes rendelni (kb. 6000 forint), mert így ameddig tölt az akksid, kb. 2,5-3 óra, addig se "készítsen ki" a nikotinhiány, csak felcsavarod a pótakksit és szívhatod.:D


Egyébként az iga, hogy a füstje nem kaparós, viszont erőssége ugyanúgy megvan. Beszédülni azt mondták, nem lehet tőle, mint a hagyományos cigitől... :D


Ha még érdekel valami, akkor utánajárok és válaszolok szívesen a kérdésedre. :)d

2011. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem ne cigizzetek mert
2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!