Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol keresnek angol magántanáro...

Mylanguageteacher kérdése:

Hol keresnek angol magántanárok tanítványokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 17:39
 1/9 anonim válasza:
Helyi ujságok hirdetéseiben..
2011. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél ki hirdetést, ha jó vagy, az első pár sikeres tanítvány után szájhagyomány útján terjed majd a híred, hirdetés sem kell. Hála istennek, én pont így vagyok, még várólistásaim is vannak. Hirdetéssel kezdtem én is.
2011. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És hirdetnétek fizetős angol tanárkeresőkben?
2011. okt. 10. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én azért nem, mert mint írtam, szájhagyomány útján terjedek, beszélnek rólam, egymástól tudnak rólam. Manapság az emberek rengeteg pénzt ölnek nyelvtanulásba, így mások (ismerőseik) személyes véleménye, tapasztalata extra fontos nekik. Talán valamiféle értékelőrendszerrel párosítva.
2011. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tanárok nem keresnek tanítványokat, ez fordítva szokott lenni. Egy tanár főleg nem fizetne egy tanítványért, ez fordítva szokott lenni.
2011. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért az utolsóval nem értek egyet. Az angol tanárok igenis keresnek tanítványokat. Lásd: én.

Ha nem keresnék, nem hirdetném magam nem találna rám egy tanítvány sem.


A fizetés tanárkereső honlapokkal meg úgy vagyok most, hogy talán megéri 3000 Ft-ot kifizetni, hiszen ezek az oldalak kifejezetten erre vannak kitalálva, hogy nekem tanítványokat találjanak, viszonylag rövid idő alatt.

2011. okt. 11. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelek, de még mindig furcsállom, hogy neked keresned kell. Persze, nem tudom, hol laksz, én egy tízezres kisvárosban, de nem panaszkodom, rengeteg a tanítvány.
2011. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy kis városban ez nem probléma. De, pl. Budapesten ez már nem olyan egyszerű.
2011. okt. 13. 21:51
 9/9 Feszter123 válasza:
Ott kell lenniük ahol a diákok tanárokat keresnek maguknak. PL. www.tanarom.hu
2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!