Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átléptem a falon? átléptem a...

Átléptem a falon? átléptem a falon?

Figyelt kérdés

ehhez a mondathoz kéne fogalmazást irnom..fogalmazásból jó vagyok..de fantáziám nem sok van hozzá.

irnátok lécci pár mintát,történetet hozzá?


2011. okt. 9. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg: A faljáró című filmet!
2011. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kicsit gyanús lesz, ha leirok egy filmet,nem?:D
2011. okt. 10. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik este gyanútlanul hemperegtem az ágyamban, a kinti vihar zajai nem hagytak aludni. Már közel két és fél órája képtelen voltam álomba merülni, de ébren maradni is fáradt voltam. Végül erőt vettem magamon, és felkeltem. Oldalra löktem a takarómat és lekászálódtam az ágyról. Négykézlábra zuhantam, de összeszedtem minden maradék energiámat és felegyenesedtem. Éjjel két-három óra felé járhatott. Elindultam a konyha irányába, hogy igyak egy pohár vizet, de elbotlottam a kisöcsém játékaiban, amik szétszórva hevertek a földön. Elvesztettem az egyensúlyom, meglendültem és koordinálhatatlanul előrezuhantam. A szél visongott a fülem mellett, és halálérzetet keltett bennem. Vártam, vártam... Néhány másodperc múlva a homlokommal tompítottam az esést. Nem örültem neki, szitkozódva nyitottam ki a szemeimet - és ekkor jött a meglepetés!

Beleestem a falba! Az egyik felem még a szobámban volt, a másik már a folyosón. Az első másodpercekben föl sem fogtam, mi történik, de abban biztos voltam, hogy tök jó lesz. Felálltam, és átrohantam az összes falon. Nem okozott problémát az új, eddig ismeretlen képességemmel. Egyszercsak anyám hangját hallom a semmiből.

- Kislányom, te mi a .... csinálsz????

Megijedtem és lezuhantam a faljárás fekete lyukába. Azóta itt bolyongok.

2012. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!