Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számít ma még a munkavégzés...

Számít ma még a munkavégzés minősége?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a munkavégzés minősége számít mostanság a legkevésbé. Helyette az a fontos hogy mennyire nyalták be magukat a dolgozók, hogy milyen összefonódások jönnek létre. Általában nem azokat rúgják ki akik nem megfelelően dolgoznak, (helyette pletykálkodnak, fúrnak másokat, és csak akkor dolgoznak ha látja a főnök stb) hanem sajnos a jó és megbízható munkaerőt. Ez különösen "beltenyészetben" (ahol már ezer éve ugyanazok dolgoznak, és valakinek az ismerőseik) igaz. Ti is tapasztaltatok hasonlót?
2011. okt. 8. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom,hol dolgozol, ez szerintem nagyon nem jellemző.Nálunk,ha valaki nem végez jómunkát akkor egy figyelmeztetés után repül. és ez az általános tapasztalatom is
2011. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én "beltenyészetben" dolgoztam és nagyon is jełlemző volt amit leírtam. Sokat túlóráztam (muktatárs betegsége vagy emberhiány miatt) amit meg sem fizettek hanem csúsztatásként kaptam meg. Persze, valahol talán még léteznek olyan mukahelyek, ahol az ember személy, nem pedig tömegárú, akit meg lehet fenyegetni hogy a helyedre ezren állnak sorba. Valahol talán még létezik az a munkahely ahol a minőségi munkavégzés számít, nem pedig az ellenkezője. Valahol...
2011. okt. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!