Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen figurát?...

Hol találok ilyen figurát? Link alul.

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 29. 15:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Kapolcsról van, de vkinek szeretnék hasonlót venni. Ötlet h hol találok?:)
2009. ápr. 29. 15:15
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Békának kellene lennie vagy ilyen alakú a lényeg?
2009. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát békácska:) De ha már tudnám hol lehet hasonlót venni, lehet akadna ott béka is:D
2009. ápr. 29. 15:43
 4/8 A kérdező kommentje:
De sajnos ötletem sincs, hol kapok ilyen kis nyomit:D Szal nem ilyen rendes puha plüss állat....hanem olyasmi mint egy babzsák:D
2009. ápr. 29. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagyok, de egy ilyet még én is össze tudnék varrni


körberajzolod, rávarrod a szemeket, csinálsz alsó és felső részt külön, ugyanarra az alapra, összevarrod (simán) majd kifordítod és teletömöd lencsével, rizzsel, de lehet homokkal, vagy kaviccsal is, azért ajánlom ezeket mert jobb érzés egy nehéz babzsák-cucc, mint valami habosított gyönggyel töltött.

2009. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hm...erre a varrogatós dologra már én is gondoltam:DD

Akkor ehhez a változathoz egy kérdés: Ugyebár kifordítani akkor tudom csak, ha még van rajta egy rész, amit nem varrtam össze. De azt a részt utána h kell normálisan megcsinálni?:)

2009. ápr. 29. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ilyenem van valahol kacsában :DD

Ne kérdezd, van már 10 éves, fogalmam sincs honnan.. De a helyedben én is megvarrnám (: Szerintem ezt meg írd ki új kérdésbe, mert ezt már nem fogják nézni..


Amúgy nagyon aranyos ^^

2009. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Ahh nincs kedvem kérdést irkálni, inkább megkérem anyut vagy nagyit h segítsen:DD
2009. máj. 1. 03:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!