Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarnak kifizetni egy...

Nem akarnak kifizetni egy munkát, amin egy hete dolgozom?

Figyelt kérdés

A munka nem rossz, tokeletesen megcsinaltam a latvanyterveket. Csupan "nem tetszik" a megrendelonek. Szeretne ha itt ott kicsit jobban csillogna, maskepp tukrozodne, en meg megmondtam neki h ez nem az apple. Ha kifizeti megcsinalom, de ennyiert ezt kapja (ami amugy kivalo minosegi munka) es kesz.


Erre huzza a szajat es meg azt sem akarja kifizetni amit megbeszeltunk. En osszeverem...........


2011. okt. 8. 01:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Mondom megmondtam neki, h 20 ezerert ikyen rajzokat kap, ha 100 at kifizet en hajlando vagyok olyan munkat vegezni, h meg a legyek labnyomai is latszanak a rajzokon. De egy render 4 ora en meg mar 5 ejszakat dolgoztam vegig.........


Es mondom, most mar ezt sem akarja kifizetni. Mit lehet tenni?

2011. okt. 8. 01:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs szerződésed... tegyél még rá egy kis csillogást, másképp tükröződést. Lehet, hogy egy kicsit csicsásabb kell, vagy csak erősebb színek, a monitoron szebben csillog, mit kinyomtatva..(mivel készítetted?)

na,de ne verekedj azé'

2011. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kliensnek mindig igaza van. Majd megtanulod.
2011. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, hogy most már tök mindegy, de az elején tisztázni kellett volna, hogy mit mennyiért kaphat meg. És példákkal illusztrálva.


Amúgy sünt a fenekébe az ilyen megrendelőknek.

Én is szívtam már velük.

2011. okt. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megcsinalnam, csak egy realisztikusan shaderezett scene nagxfelbontasu renderelese korulbelul 3 ora. En meg nem vagyok hajlando addig ezt folytatni amig az eddigiekert sem fizetett.... Konkretan csomo megokdast amiben verejtekes munkam van, pl egy teljes interiort, ugy vetett el csak mert csak, mintha muanyag kiskacsárol lenne szo. Meg csak meg sem mondta mi vele a baja pedig fel perc alatt at lehet pakolni a butorokat atszinezni mindent, betenni egy uj tevet.....
2011. okt. 8. 01:56
 6/7 A kérdező kommentje:
3d studio maxszel dolgozom
2011. okt. 8. 01:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja, tanulopenz megvolt. Sajna meg kezdo vagyok.
2011. okt. 8. 01:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!