Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Peep Showba kiket vesznek...

Peep Showba kiket vesznek fel? SOS

Figyelt kérdés
Szemezek egy hellyel, ki van írva hogy felvesznek táncoslányokat, de nem merek bemenni mert nem viselné el az egóm ha elutasítanak. Csak tökéletes csajokat vesznek fel? Én nem vagyok tökéletes, bár az arcom szép, meg állítólag csinos is vagyok, de nem ilyen csontsovány, ja és van pár heg a bőrömön... De ,uszáj pénzt szereznem, mert éhen fogok halni ésvagy megfagyni, 8 általánossal meg sok más lehetőségem nincs.
2011. okt. 6. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted csak táncolni kell majd mi? egy ismerösöm volt ilyen helyen tácolt is azzal nem volt baj de azt mondták neki ha szobára hivják döntse el hogy megy e. persze ha nem kirugják. Tehát ennyit erröl.
2011. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, a kérdés nem ez volt!
2011. okt. 6. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos felvennének
2011. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mégis mit mondjak, miután beléptem az ajtón? :S Ejj de gáz... Azért ez mégse olyan, mint egy kocsmában megkérdezni, nincs-e felvétel. :S
2011. okt. 6. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mond azt hogy érdekelne a táncos dolog és kit kell keresni.
2011. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
dobsz egy privit? kérdeznék valamit
2011. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te is tudsz privit írni :)
2011. okt. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!