Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessek el ~50...

Hogyan tüntessek el ~50 pizzásdobozt a lehető legkevesebb szívással?

Figyelt kérdés

1-2 év alatt igen csak sok pizzát rendeltünk és a dobozok meg nagyrészt megmaradtak, mert nem férnek be a szemétledobóba, csak ha egyenként széttépjük őket.


Felgyújtani nem szeretném mert panelház 7. emeletén lakunk és leégne az egész, láncfűrész nincs kéznél.


Te hogyan dolgoznál föl (szednél szét apró darabokra) megközelítőleg 50 pizzásdobozt minél rövidebb idő alatt?


2011. okt. 5. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én levinném a nagy kukába.
2011. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Apránként elvinném a közeli szelektív gyűjtőbe. Heti 10 doboz még belefér a tárolóba.


(Amúgy nem találtad gusztustalannak a rothadó dobozokat?)

2011. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb szatyrot vagy neilonzacskót keresnék, és mikor megyek valahova, mindig vinnék magammal egy adagot a lenti kukába.

Egyébként sokáig nekünk is ez volt a bajunk. A ledobóba nem fér bele, tépkedni lusták voltunk, tehát mindig felgyűlt pár db mire rászántuk magunk, hogy kivigyük végre. Azóta rájöttem, az a leg egyszerűbb, hogy a konyhai csapban vízzel megpuhítom, hogy össze tudjam hajtani kicsire. Akkor mehet a szemetesbe.

2011. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én is így jártam. Szemétledobóba nem fért bele, levinni meg vagy elfelejtettem mert siettem vagy lusta voltam, így összegyűlt egy jó nagy kupac amit egyik haverom vitt el gyújtósnak.
2011. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menyi ideig tart széttépni egy pizzásdobozt? 15 másodperc?

De elfoglalt üzletember valaki... :D

2011. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én kidobálnám őket az ablakon.:D
2011. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kiszórnám őket az erkélyen.


Tiszta sor..:)

2011. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy az erkélyen elégetném vagy ledobálnám őket aztán ha nem viszi el a szél talán még a kukába is kidobnám. De inkább az égetés.
2011. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A dobozok nem rohadnak mert a maradékokat kidobtam belőle.


Nem 15 másodperc összetépni, mert vastagok pont ez a baj.


Elégetni nem akarom az erkélyen mert egyrészt leég a lakás, másrészt nem akarok a szomszédokkal tapló paraszt lenni, hogy betüzelek az ablakukon.


A csapvízben megpuhításon nevettem de lehet hogy nem elvetélt ötlet.

2011. okt. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!