Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártatok már állásbörzén?

Jártatok már állásbörzén?

Figyelt kérdés

Holnap állásbörze lesz. Mivel közel 300 km-re költöztem otthonról, nincsenek kapcsolataim. Már 1 hónapja munkát keresek, teljesen sikertelenül.

Bízom benne, hogy holnap sikerülni fog.

Szeretném tudni, hogy az állásbörzén csak lehetőségek vannak, vagy ott helyben is lehet jelentkezni. Önéletrajzot utólag kell a felírt címekre küldeni, vagy helyben is leadható?


2011. okt. 4. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam már 1 éve hasonlón ahol nem csak állásbőrze hanem tanfolyamokra és más egyéb iskolákba is lehetett jelentkezni. Én környékemen sajnos ilyen egyenlőre nem indul, de én úgy tudom hogy ott ki is tölthetsz valami jelentkezési papírt esetleg kaphatsz egy címet ahova el is küldheted az önéletrajzodat is. Célszerű ha megírsz egy önéletrajzot és kinyomtatsz belőle néhányat, de ha nincs nyomtatód akkor egy helyen pl nyomdákban vagy papírboltokban 20-30 Ft-ért nyomtatnak neked szívesen. Sok sikert!
2011. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!