Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen több napos, ott...

Az ilyen több napos, ott alvós fesztiválokon, hogyan oldják meg a fürdést?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor vannak nyilvános zuhanyok, folyó, tó.
2009. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban vannak zuhanyzok, de szamitani kell ra, hogy - a fesztival meretetol fuggoen - nehez bejutni. Pl. a Szigeten szinte eselytelen, kisebb feszteken, pl. a megboldogult KOTTA fesztivalon siman lehetett, foleg a kora delelotti orakban, mikor meg mindenki hulla volt. :)


Hegyaljan, SZIN-en van folyo, to, az is egy megoldas. Ez a par nap nem a higieniarol szol, en sokszor ugy vagyok vele, hogy inkabb vagyok 3 napig budos, minthogy a tobbszaz-tobbezer ember altal hasznalt zuhanyzoban osszeszedjek valamit.

2009. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Szigeten mi pl. kijártunk a Komjáthyba. Tök jól esett melegvízzel lezuhanyozni, hajat mosni stb.
2009. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek fürdeni ilyenkor? úgyis estére összeizzadod magadat én annyit szoktam hogy reggel egy kis hónaljstift meg spray és elvagyok este meg megint izzadás annyi hogy a pólót mindig cseréld meg az alsódat is szerintem is ez a dolog nem a higiéniáról szól
2009. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze adott esetben simán kibírom, csak az zavarna nagyon, amikor már a hajam is koszos és rettenetesen néz ki. Köszönöm a válaszokat :)
2009. ápr. 28. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel olyan vizes-illatos torloket amivel le tudod torolni az izzadsagot+deo tiszta cucc.....kibirod:)
2009. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!