Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez? (Vodafone)

Hogy van ez? (Vodafone)

Figyelt kérdés

Kaptam a Vodafone-tól egy sms-t, hogy használhatom ingyen a 100MB adatforgalmat tartalmazó Mobilweb opciót egy hónapig. De nem értem hogy egy hónapig használhatom akkor,vagy addig amíg a 100MB-ot eléri az adatforgalmam? Igazából azt sem tudom, hogy mennyi az a 100MB, vagy mennyi ideig elég :S:)

Szerintetek?


2011. szept. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

egy hónapig élhetsz a lehetőséggel


ez idő alatt tetszőleges módon használhatod a 100Mb-ot


ha akarod egyik héten semennyit se használod utána egyszerre a 100at

2011. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megértenem :) Már csak arra lennék kíváncsi hogy kb hány órát jelent az a 100 MB? :)
2011. szept. 28. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

ne órűban mérd


attól függ h mit akarsz csinálni


zenét-filmet nyilván nem tölthetsz vele

youtube kizárva


sima netezgetéshez elég

2011. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*órában
2011. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak aztán nehogy meszivassanak hogy utánna aktiválva marad továbbra is és majd fizetheted a havidíjat.

Egyenleginfó -val le lehet kérdezni az aktuális forgalmat csak arra kell figyelni 1-2 nappal korábbi adatot küld ki.

Asszem a 1752 -re kell küldeni hogy "net" de vigyázz mert ez a lekérdezés is pénzes.


Én kb napi 100MB -t használok el és kb 1-2 hetente kérdezem le hogy hol tartok.

2011. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem is youtube-ozni akartam :P:) köszi a választ!
2011. szept. 28. 18:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Írták az sms-ben,hogy ha lejár a díjmentes időszak,akkor sms-ben értesítenek :) de vigyázok majd :) húha, napi 100-at? akkor az nem olyan sok mint ahogy képzeltem :D
2011. szept. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!