Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A speed okozhat borkarosodast?...

A speed okozhat borkarosodast? Ekcema szeru dolgot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető ,mert sosem tudod hogy mit raknak bele...
2011. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Volt csaknem egy év (pontosabban 8 hónap) az életemben, amikor havonta 2-3 hétvégén is buliba mentem. mindig speeddel segítettem rá a hangulatomra, de soha semmi ilyen mellékhatása nem volt, csak a szokásosak.
2011. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom te sem fogod fel hogy az összetétele sosem állandó!!!Soha nem tudhatod hogy mi az amivel keverik össze...
2011. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uffa, azt akartam éppen mondani, hogy azalatt az idő alatt nyilván mindenféle helyről vettem, sosem ugyanolyat, mégsem okozott nálam, sem a haveri körömben ilyesmit.
2011. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, bar sokkal elobbre nem jutottam.

barhol probalom keresni, mindenhol csak azt olvasom, hogy kulonosebben nem okoz fizikailag problemat, csk pszichikalag tud megzavarni

azt csak hallottam valakitol, h a calciumot elvonja a csontoktol. ezert gondoltam h talan a bornel is okozhat problemat, ha a fogaknal meg a csontoknal is tud.

nem tudnatok valami jo magyar nyelvu oldalt ajanlani, ahol relative minden le van irva ami megtortenhet?

szeretnek rendesen tisztaban lenni a dolgokkal, de en barhol keresem mindenhol csak ovatosan van korulirva.

koszonet

2011. szept. 21. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ien a hétféjásod oka is megvan...

Miért akarsz annyira körbeérdeklődni???

Kiakarod próbálni vagy csak okot keresel hogy leszokj róla?

Szerintem sok értelme nincsen szívni...

ha már ez kell egy bulihoz akkor ott nagy a gond...

2011. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves utolso, kerlek irj egy privatot, ha van kedved a temaban valtani par e-mailt

nekem biztos a hasznomra lenne, csak nem tudhatom h neked mennyire van hozza kedved.

2011. szept. 23. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!