Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza lehet vinni Tescoba...

Vissza lehet vinni Tescoba még összenyomott sörösdobozt?

Figyelt kérdés

Valamikor nyár elején vittem vissza utoljára. Akkor adtak zacsit, hogy gyűjtsem megint abba. Most telt meg, de azóta láttam, hogy telepítettek automata visszavevőt, ami viszont összenyomott dobozt nem tud visszavenni. Sajnálnám kidobni a majdnem 200 dobozt, amit gyűjtöttünk.

Az információnál meg mindig annyian állnak sorba, hogy ott nem tudom megkérdezni, mert mindig sietek. Hátha valaki vitt mostanában vissza összenyomott dobozt.


2011. szept. 19. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor ráérsz menj be és akkor érdeklődj.
2011. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy oda vitték-e, de pár napja pont láttam egy hajléktalant aki egy iszonyú nagy szatyort húzott maga után tele összenyomott dobozokkal. Nem tudom ez segít-e neked :)
2011. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem minden tescoban. Van ahol automata veszi át, van ahol viheted zsákban is összenyomkodva, és meg sem számolják.
2011. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. Lehet, hogy akkor automatás tescoban már nem veszik vissza, de ha találok egy nem olyat, oda még vihetem... meg fogom próbálni.
2011. szept. 19. 11:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!