Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten a shuffle...

Hol lehet Budapesten a shuffle (táncot) tanulni?

Figyelt kérdés
Mármint ilyen tánctanfolyamra gondolok.
2011. szept. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Megtanítsalak? :D

egyébként, ez nem csak a tánc az lmfao party rockból? Ha meg igen akkor csak egy klipp táncát nem hiszem h tanfolyamban tanírják.

külön a shuffle pedig az hogy csak csúszkálnak a lábukon. Ami az evridéj im sáfülin után.

2011. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaja, az :D

Amúgy a lépéseket tudom, bár engem elég nehéz lenne elképzelni táncolni - rettenetes mozgáskultúrával rendelkezem xD

2011. szept. 15. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is. :D De ezt az egyet úgyahogy tudom.:D
2011. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ruk:


Ez nem csak 1 tánc 1 bizonyos klipben, ez a 80as években kezdődött tánc stilus. ez persze a hardstyle kezdetekor 1999 vége de inkább 2000 elején alakult ki, a tánc teljes mértékbe passzolt hozzá, ezért már a HardStyle táncnak is lehetne hívni. Szerintem akkor tanulj meg igy táncolni, hogy ha a hardstyle is bejön ;)

2011. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!